Кращі рішення від провідних виробників
Зробити замовлення: +38 (067) 352-04-96
Головна » Все для даху

Всього матеріалів: 5
Показано матеріалів: 1-5

Металочерепиця Opal

Металочерепиця Opal Надійний захист та висока якість продукції для вашого даху гарантована на довгі роки від провідних виробників металочерепиці OPAL, виробництва Польщі та Німеччини. Перевірений часом метал торгової марки "ArcelorMittal" виготовлений за найвищими європейськими стандартами та розрахований на стійкість до місцевих кліматичних умов.
5,1 / м2
4450
Докладніше

Металочерепиця Diament

Металочерепиця Diament Перевірена часом якість металочерепиці DIAMENT від провідних виробників Польщі та Німеччини гарантує надійний захист вашої покрівлі. Виготовлена на основі високоякісного металу від торгової марки "ArcelorMittal" металочерепиця відповідає усім європейським стандартам та розрахована на стійкість до впливу місцевих кліматичних умов.
5,1 / м2
3656
Докладніше

Металопрофіль T-7

Металопрофіль T-7 Металопрофіль Т-7 має досить широкий спектр використання у будівельній сфері. Профнастил виготовлений з якісного металу товщиною 0,5 мм. та має великий вибір кольорів - завдяки чому підходить як для зведення парканів (заборів), воріт та обшивання фасадів будинків, а також може бути використаний для внутрішніх робіт.
4.9 / м2
7846
Докладніше

Металопрофіль T-12 Plus

Металопрофіль T-12 Plus Металопрофіль T-12 Plus виготовлений з оцинкованого листа товщиною 0,5 мм. з нанесеним зовні кольоровим шаром лакофарбового покриття. Завдяки даним характеристикам ідеально підходить як для покрівельних робіт, так і для зведенні парканів (заборів).
5 / м2
3861
Докладніше

Металопрофіль T-13

Металопрофіль T-13 Однією із основних переваг металопрофілю T-13 є його висота хвилі, котра складає 13 мм., завдяки чому він може бути використаний не лише для зведення парканів (заборів), а і для покрівельних робіт. Товщина металу 0,5 мм маючи оцинковане покриття (275 гр/м2) та зовнішній шар лакофарбового покриття з різноманітним вибором кольору надає профнастилу істотних переваг на ринку сучасного будівництва.
5 / м2
2958
Докладніше